DFT-1613A

UBB FİBEROPTİK İŞLEMCİ

Divisi DFT-1613A UBB fiber optik işlemci
Teknik Özellikler
Divisi DFT 1613 serisi, soğutucu DFB lazer ve doğrudan modulasyon ile yüksek doğruluk sağlar. 45~860 MHz ve 950~2600 MHz analog CATV ve SAT-IF canlı yayınlarını tek fiber üzerinden TV’ye taşır. Çalışma esnasında optik dalgaboyu opsiyonel olarak 1310 nm ya da 1550 nm’dir.
1550 nm optik işlemcide dalgaboyu ITU standardında seçilebilir; böylece şebeke yükseltmelerinde ve kapasite arttırımlarına DWDM uyumu sayesinde olanak verir. FFTH kapsama alanını ve optik gücü arttırmak amacıyla EDFA ve YEDFA standartlarında çalışabilir
DFT 1613 serisi 19" (1U) boyutkarındadır ve çalışma parametreleri mikro işlemci tarafından kontrol edilir. Ön paneldeki LCD ekran çalışma durumunu ve muhtemel hataları gösterir. Standart RS232 iletişim arayüzüne ve SNMP fonksiyonuna sahiptir. Build-in APC/ATC lazer kontrol devresi lazerin çalışma ömrünü ve güvenilirliğini arttırır. SAT-IF, AGC fonksiyonlu ve TG tipi IF yükseltici veya opsiyonel olarak TO tipi NON-IF devresine uyumludur.
TO tipi yükseltici devresi, yüksek gseviye girişlerine olanak verir. Analog CATV devre bozulmalarını önceden kompanse edebilir. Sistem CSO indeksini iyileştirir. Aynı zamanda single fiber üzerinden analog, dijital ve uydu (DBS-C, DBS-T)TV transmisyon kalitesini garantiler.
DATASHEET
CE BELGESİ
MANUAL